BAŞTANBAŞA ENDÜLÜS

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi İle

 

4 Gece 5 Gün

1.gün:             İSTANBUL - MADRİD - CORDOBA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarında yapılacak check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 1099 sefer sayılı tarifeli uçağı ile saat 09:55’de Madrid’e hareket. Yerel saatle 13:35’de varış ve Cordoba’ya hareket. Dileyen misafirlerimiz yolumuz üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan “Toledo” turuna katılabilirler (35 Euro). Turumuzda UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan eski Ortaçağ şehri Toledo’yu ve tarihi yapılarını keşfediyoruz. Gezi ardından otelimize varış ve geceleme.

 

2.gün:             CORDOBA

Otelde alınacak sabah kahvaltısından ardından serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Sevilla ve Flamenko” turuna katılabilirler (Sevilla: 80 Euro / Flamenko: 50 Euro). Gezimizde Endülüs’ün en büyük şehri Sevilla’da Maria Luisa Parkı, büyüleyici mimarisiyle Espana Meydanı ve dünyanın en büyük gotik katedrali olan Santa Maria ya da popüler ismiyle Sevilla Katedrali göreceğimiz yerler arasında. Ardından Flamenko’nun doğduğu kentte geleneksel İspanyol ezgileri ve Flamenko dans gösterisini izliyoruz. Tur sonrası otelimize dönüş ve geceleme.

 

3.gün:             CORDOBA

Otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirleriniz ekstra olarak düzenlenecek olan “Kurtuba & Malaga” turumuza katılabilirler (90 Euro). Turumuzda Endülüs Emevileri’nin başkenti Cordoba’da eski şehir ve Yahudi Meydanı’nı geziyor ardından dünyanın en büyük ve en eski camilerinden Kurtuba Camii’ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında ve Endülüs’ün önemi sahil ve liman kenti olan Malaga’ya hareket ediyoruz. Varışımızı takiben yapacağımız şehir turumuzda antik Roma amfi-tiyatrosu, liman bölgesi, Malaga Katedrali ve Picasso Evi göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize dönüş ve geceleme.

 

4.gün:             CORDOBA

Otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Granada ve Elhamra Sarayı” turuna katılabilirler (90 Euro). Gezimizde Endülüs’ün en etkileyici kentlerinden Granada’ya yol alıyoruz. İlk durağımız dünyaca ünlü Elhamra Sarayı. Birbiriyle bağlantılı sayısız oda ve salonları, bu mekanların arasında yer alan iç ve dış avluları, büyüleyici yeşil alanları, fıskiyeli havuzları, çeşmeleri ve görkemli bahçeleri ile UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan sarayda yapacağımız unutulmayacak tur sonrası gezimize şehrin tarihi merkezi Albeyzin ile devam ediyoruz. Tur sonrası otelimize dönüş ve geceleme.

 

5.gün:             CORDOBA - İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası havalimanına transfer. Saat 14:25’de Pegasus Hava Yolları’nın PC 1100 sefer sayılı tarifeli uçağı ile İstanbul’a hareket. Yerel saatle 19:40’da Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. 

Tur Programı

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul-Madrid-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergisi ve bilet servis ücretleri
 • 3* otellerde 4 gece kahvaltı dâhil konaklama
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri  
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Rehber, sürücü ve araç masrafları (Otoyol, park, ulaşım, konaklama, yemek vs.)  

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Schengen vize ücreti (120 Euro)
 • Özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
 • Ekstra turlar
 • Fazla bagaj ücreti, otel ekstraları ve kişisel harcamalar 
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi, ulaşım hizmetleri ve yiyecek/içecekler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 10 Eylül

  Fiyatlar

  Tarih SeçeneklerMüsaitlik İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  10.09.2018 3* OtellerSorunuz649.00 TL749.00 TL 649.00 TL0 - 2 Yaş 150.00 TL
  3 - 12 Yaş 599.00 TL
  -Taksitler »

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  *Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinden 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir. 

   

   

  *Tura katılacak T.C. pasaportlu vatandaşların schengen vizeye ihtiyaçları vardır. Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde Afiş Tur vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz. Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerde Afiş Tur sorumlu değildir. Vize alacak yolcular konsolosluk tarafınca şahsen görüşmeye çağıralabilir.

   

  *Dış nedenlerden dolayı Afiş Tur programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

   

  *Tura katılımın yeterli olmaması durumunda Afiş Tur iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 20 gün önce bildirecektir.   

  *Afiş Tur, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

   

  *Afiş Tur, standartları aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri ve lokasyonları değiştirme hakkına sahiptir.

   

  *Ekstra turlar tur rehberi tarafından organize edilecek olup yeterli katılımın oluşmadığı durumlarda iptal edilebilir veya gezi fiyatları revize edilebilir. Yol üzeri düzenlenen ekstra turlara katılamayan misafirler gezi rehberi tarafından kendilerine bildirilecek yerlerde bekleme yaparlar.

   

  *Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından Afiş Tur sorumlu değildir. 

   

  *İptal ve değişiklik durumunda “AFİŞ TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

   

  *AFİŞ TUR ve/veya ilgili eser sahipleri işbu programın düzenleyicisi ve sahibi olup tüm kullanım ve tasarruf yetkisi AFİŞ TUR’a aittir. İşbu program üzerindeki her türlü metin, yazı, bilgi, fotoğraf, döküman, işaret ve benzeri tüm haklar ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. AFİŞ Tur’ın yazılı izni olmadan işbu programda bulunan tüm bilgi, içerik, resim, döküman veya işaretlerin kullanılması, herhangi bir amaçla kopyalanması, değiştirilmesi, tekrar yazılması, çoğaltılması, postalanması, aktarılması, yayınlanması ve dağıtılması kanuni olarak yasaklanmıştır. 

   


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri

  Schengen vizesi başvuru detayları için iletişime geçiniz.


  Yorumlar


  BAŞTANBAŞA ENDÜLÜS Hakkındaki Düşünceleriniz  Doğrulama Kodu:

  Kişi/Gece

  649.00 TL

  Konaklama

  3* Oteller

  Ulaşım

  Pegasus HY

  Gezilecek Yerler

  Cordoba, Sevilla, Granada, Toledo, Malaga

  Kalkış

  İstanbul

  Telefon

  444 98 94