BUDVA

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

TURK HAVAYOLLARI ILE BUDVA 5 GECE 6 GÜN

Tur Programı


1.Gün                   İstanbul – Podgorice - Budva

Siz değerli misafirlerimizle Istanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 06:00’da buluşma, Check-in işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1085 sefer sayılı uçuşu ile 08:05’te Podgorice’ye uçuş. Varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ile Budva’ya transfer. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından muhteşem manzaralarıyla Sveti Stefan Beldesi’nde fotoğraf çekme molası veriyoruz. Bölgenin en eski yerleşim yerlerinden birisi ve aynı zamanda Avrupalı Turistlerin gözde tatil merkezi olan Budva'da yürüyerek yapacağımız şehir turunda Stari Grad (eski şehir) Merkezini ve Citadel’i (Budva Hisarı) geziyoruz. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer. Transfer sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

 

2.Gün                   Budva

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Kotor, Perast & Montenegro turuna katılabilirler. (50€) İlk durağımız Kotor, küçük fakat barındırdığı tarihi ve mimari eserler açısından oldukça önemli olan bu şehir 1979 yılından beri UNESCO'nun Dünya Mirası Listesi'nde yer almaktadır. Yürüyerek yapılacak şehir turumuzda Osmanlı Döneminde Venedik Mimarisi ile düzenlenen ardından Yugoslavya’nın Sosyalist Mimarisi ile zenginleşen bu bölgenin en önemli yapılarını ziyaret edeceğiz ve devamında körfezi ve eşsiz dağ manzaralarıyla kartpostallara fotoğraf olan Perast Kasabasını ziyaret ediyoruz. Bu körfezin nadide kıyılarını görerek Perast Kasabasına yapacağımız ziyaretimizle taçlandırıyor ve son durağımız Porto Montenegro sahiline varıyoruz. Karadağ’ın Monaco’su Porto Montenegro’nun lüks kafelerinde dinlenebilir, günün yorgunluğunu sahilde yürüyerek atabilirsiniz. Turumuzun ardından Budva’ya dönüş. Geceleme otelimizde.

 

 

3.Gün                   Budva

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Scadar Gölü turumuz için oteden hareket.(55 Eur) İşkodra Gölü olarak da bilinen bu göl Balkanlar’ın en büyük gölüdür. Avrupa’nın en nadide bulunan türü yok olma tehlikesinde pelikanlara ve 270’ten fazla kuş çeşidine ev sahipliği yapan bu huzur verici göl doğasıyla sizleri büyüleyecek. Daha sonrasında Virpazar Limanından öğle yemeğimizi de alacağımız özel teknemizle Rijeka Crnojevica’da turumuzu sonlandırarak Budva'ya hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.

 

 

4.Gün                   Budva

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek ve tam gün sürecek öğle yemekli Balkan Fiyortları ve Yüzme Turuna katılabilirler.(50€) Eşsiz doğal güzellikler eşliğinde teknemiz ile yola çıkıyor ve fiyortların içerisinden geçerek çeşitli duraklarda mola veriyoruz. Bu eşsiz sahillerde yüzme şansı yakalayacağız. Yüzme ve dinlenme ile geçireceğimiz bu turumuzda güneş, kum ve nadide güzelliklerin keyfini çıkaracağız. Tam günlük tekne turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

 

 

5.Gün                   Budva

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Bar Kasabası turuna katılabilirler. (30 Eur) Montonegro’nun en güzel Kıyı kasabalarından biri olan Bar Kasabası, şık restoranları ve kafelerinin yanı sıra Stari Bar (Eski şehir merkezi) birbirinden değerli, tarihi eski taş devirlerine dayan eserleri bünyesinde bulundurmaktadır. Osmanlılara, Venediklilere, Slavlara ve Bizanslılara kadar uzanan tarih dolu mimarisi mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. Alacağımız serbest zamanımızın ardından Budva’ya dönüş. Geceleme otelimizde.


 

 

6. Gün                   Budva – Podgorica – İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizde buluşmanın ardından ve Podgorica Havalimanına transfer. Check-in işlemlerin ardından Türk Hava Yollarının TK1088 sefer sayılı uçuşu ile 20:55’te İstanbul'a hareket. 22:50’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. Eve Hoş geldiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

·         Türk Havayolları ile Istanbul – Podgorice - Istanbul Uçak Bileti

·         Belirtilen otellerde oda kahvalti konaklama

·         Havalimani karsilama

·         Havalimani transferleri

·         Panoromik sehir turları

·         Türkçe Profesyonel Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

·         Yurtdışı çıkış fonu – 15 TL,

·         Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,

·         Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)

·         Plaj girişleri, Şezlong ücretleri.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Yorumlar


  BUDVA Hakkındaki Düşünceleriniz  Doğrulama Kodu:

  Kişi/Gece

  0.00

  Konaklama

  3*+ Hotel Park Budva vb.

  Ulaşım

  Gezilecek Yerler

  Kalkış

  Telefon

  444 98 94

  Birde Bu Turlara Bakın